Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRŮVODCE AKCE(ZBRUSU NOVÉHO) ÚPLŇKU

1. 3. 2017
OFICIÁLNÍ PRŮVODCE AKCÍ ÚPLNĚK

[​IMG]

Stručný přehled:
 

Požadovaný level: 10-50
Doba trvání 3 dny v každém měsíci

Důležitá poznámka
Tato nová edice akce Úplněk přináší několik úkolů, které se odehrávají na obou verzích mapy Varholmu, denní i noční. To znamená, že dokončení některých úkolových řad vám zabere víc než jednu akci a při prvním absolvování ještě nebudete moci navštívit novou mapu Krvavý měsíc nad Varholmem.

Jakmile navštívíte Krvavý měsíc nad Varholmem, budete moci získat nový teleportační předmět pro tuto lokaci kdykoli jednoduše zabitím Vargulfa. Nebudete tedy muset znovu dokončit celou úkolovou řadu. 

Jak akce probíhá, když je aktivní – Varholm za noci
Zamiřte do Kingshillu, promluvte si s Thabem a přijměte jeho úkol „Vzestup Krvavého měsíce“. Akce se bude odehrávat na ostrově Varholm (na normální, bolestivé a trýznivé obtížnosti) a k zakoupení příslušné sférické cesty budete potřebovat 10 sférických fragmentů. Jakmile budete na místě, promluvte si se zaneprázdněnou Rubinou a nabídněte jí pomoc. Splňte její úkoly, pokud chcete získat parádní odměny pro svého hrdinu! 

Speciální úkoly Rubiny
Na konci úkolu Vzestup Krvavého měsíce budete muset zabít pravlkodlaka Vargulfa. Stejně jako v předchozích iteracích akce Úplněk, také nyní musíte pro jeho vyvolání umístit lahvičku s vlkodlačí krví na obětní kámen! 

[​IMG][​IMG]

Také nepřehlédněte truhlu vedle vraku lodi v horní části mapy! Po jejím otevření budete svědky událostí z minulosti a odemknete úkolovou řadu Vize minulosti. Během ní se můžete dozvědět více o příběhu Vargulfa. 

[​IMG][​IMG]


Speciální úkoly Jona Sunlaira
Po dokončení úkolů od Rubiny dorazí na ostrov Jon Sunlair. Promluvte si s ním, čímž aktivujete úkolovou řadu Kletba. Pro dokončení tohoto úkolu musíte počkat, až akce Úplněk skončí, a poté navštívit mapu Varholm za dne (čtěte níže).

Jakmile si promluvíte s Jonem a jeho kolegy, můžete během následující akce Úplněk dokončit zbývající úkoly. Zjistíte, že budete potřebovat stříbrné oblázky z Dolu měsíčního stříbra. Než se do dolu vypravíte, řádně se připravte, protože se na mapu Varholm nebudete moci vrátit.

[​IMG]


Speciální úkolová řada Krvavého měsíce

Jakmile přinesete stříbrné oblázky Jonovi a pomůžete Clarencovi, Perle a Aceovi, budete se muset opět vrátit na denní verzi Varholmu. Zde vyhledejte Rubinu a ta vám zadá úkol Krvavý měsíc. Varholm je plný tajemství a Vargulf není jediným padouchem terorizujícím tuto oblast… 

Znovu navštivte noční verzi Varholmu a splňte zbytek úkolů Jona Sunlaira. Rubina vám poté zadá poslední část úkolu, která se odehrává na mapě Krvavý měsíc nad Varholmem (budete mít na výběr mezi normální, bolestivou a trýznivou pbtížností). Jakmile poprvé otevřete portál, bude jej váš hrdina kdykoli moci odemknout znovu zabitím Vargulfa (bet nutnosti opakovat všechny úkoly). 

Avšak pozor: Nepřátele, na které zde narazíte, nejsou žádná ořezávátka! Simurr, Floshamm a Fezirw vám řádně zatopí, takže dávejte pozor, ať se rudá temnota nestane tím posledním, co v životě uvidíte! 

 

[​IMG]
Mapu Krvavý měsíc nad Varholmem budete moci navštívit teprve tehdy, až dokončíte všechny úkoly od Jona Sunlaira a Rubiny. 
[​IMG]
Na tyhle potvory si dejte pozor!
[​IMG]
A na tohohle výtečníka si dávejte obzvlášť velkého majzla!


Jak akce probíhá, když není aktivní – Varholm za dne

Varholm můžete navštívit, i když akce není aktivní, nicméně v denním světle bude mapa vypadat jinak. Vydejte se do města a promluvte si s Clarencem, Perlou a Aceem. Pak už musíte jen počkat na následující akci Úplněk, navštívit Varholm v noci a pokračovat v pomáhání Jonu Sunlairovi a ostatním tamním postavám!

Mezitím můžete tuto mapu navštívit, kdykoli chcete, kvůli farmaření stříbrných esencí.Nová náhodná očarování monster pro všechny!

Několik nepřátel dostalo do vínku náhodná očarování.
 

Ikona Jméno Efekt
[​IMG] Měsíční vyjec Poskytuje schopnost, která odčerpává hráčovu zdrojovou substanci
[​IMG] Měsíční léčitel Poskytuje schopnost léčení
[​IMG] Měsíční vyvolávač Poskytuje schopnost vyvolávat vlky

Všechny typy amfor a jejich obsah
 

Typ amfory Jméno a vlastnosti Náklady


[​IMG]
Prokletá amfora
Existuje 5% šance, že se tyto amfory objeví na denní a noční mapě Varholmu a na mapě Krvavý měsíc.Tyto amfory vyvolávají speciální monstra. Pokud chcete získat jejich obsah, musíte vyvolané monstrum porazit do 30 sekund!Mohou obsahovat Černého vlka (mount). Kromě toho obsahují spoustu užitečných předmětů!K jejich otevření nic nepotřebujete!
[​IMG] Okrasná amfora
Obsahují spoustu užitečných předmětů!

1 klíč k amfoře
[​IMG] Elegantní amfora
Obsahují spoustu užitečných předmětů!

K jejich otevření nic nepotřebujete!

Hlavní odměny z lišty pokroku akce 
 

Potřebné množství vlkodlačí krve Odměny
50 Lahvička s vlkodlačí krví
100 20 drakenů
130 1 náhodný díl neobyčejné zbroje
240 Lahvička s vlkodlačí krví
340 1 náhodná neobyčejná zbraň
440 30 drakenů
570 Lahvička s vlkodlačí krví
740 Měšec obyčejných drahokamů
910 40 drakenů
1130 Lahvička s vlkodlačí krví
1400 Truhla krvavého měsíce
1670 50 drakenů
2000 Lahvička s vlkodlačí krví
2400 1 náhodný kus legendární výstroje
2800 60 drakenů
3280 Lahvička s vlkodlačí krví
3500 100 drakenů
3770 2 náhodné legendární zbraně
4340 2 měšce drahokamů
5000 100 drakenů
5000 Zářivá truhla krvavého měsíce

Důležité předměty pro tuto akci a jejich využití
 

Ikona Jméno Způsob získání Využití v této akci
[​IMG] Vlkodlačí krev Kořist z vlkodlaků na ostrově Varholm a na mapě Krvavý měsíc nad Varholmem. Zapotřebí k zaplnění lišty pokroku.
[​IMG] Lahvička s vlkodlačí krví Obecná lišta pokroku akceOdměna za úkolyOdměna za denní výzvu Použij tuto lahvičku u posvátného kamenného kruhu k vyvolání pravlkodlaka Vargulfa.
[​IMG] Stříbrný oblázek Kořist v Dole měsíčního stříbra Těchto předmětů budete potřebovat spoustu, abyste pomohli Jonu Sunlairovi a ostatním obyvatelům Varholmu.
[​IMG]
Esence stříbra
Kořist z monster na VarholmuOdměna za úkolyT-obchod a Levák Jon Zapotřebí ke zranění vlkodlaků na Varholmu (noční verze)
[​IMG]Zářivé esence stříbra

Odměna za úkoly (opakovatelné)T-obchod, Jon Sunlair
Zapotřebí ke zranění nepřátel na mapě Krvavý měsíc nad Varholmem +150 % ke způsobovanému zranění(Poznámka: Fungují také proti normálním vlkodlakům, ale raději si je schovejte pro mapu Krvavý měsíc)
[​IMG] Svitek moci stříbra T-obchod a Levák Jon Propůjčí tvým zbraním moc esence stříbra (k dispozici ve verzi na 5 minut nebo na 1 hodinu)

Zbrusu nové odměny pro tuto akci
 

Ikona Jméno Efekt: Způsob získání
[​IMG] Černý vlk (rychlý mount) Cestuj po Dracanii stylově. Může vypadnout z Prokletých amfor a také z Truhel krvavého měsíce.
[​IMG] Krvavý vír (dekorativní efekt)
Dodatečný efekt pro vašeho hrdinu!
Možná kořist z:Krvavý mág
[​IMG]
Měsíční kámen

+1,00 % k hodnotě kritického zásahu
Možná kořist z:VargulfTruhla krvavého měsíceZářivá truhla krvavého měsíce
[​IMG]
Krvavý kámen

+42 k bodům života
Možná kořist z:Krvavý mágTruhla krvavého měsíceZářivá truhla krvavého měsíce
[​IMG] Malý kámen krvavého měsíce +1,00 % k hodnotě kritického zásahu+42 k bodům života Lze získat pouze výrobou!
[​IMG] Velký kámen krvavého měsíce +2,00 % k hodnotě kritického zásahu+65 k bodům života Lze získat pouze výrobou!
[​IMG] Obří kámen krvavého měsíce +3,00 % k hodnotě kritického zásahu+90 k bodům života Lze získat pouze výrobou!


 

Jak funguje výroba předmět?

[​IMG]
1x Měsíční kámen + 1x Měsíční kámen + 1x Krvavý kámen = Malý kámen krvavého měsíce
1x Malý kámen krvavého měsíce + 1x Malý kámen krvavého měsíce + 1x Malý kámen krvavého měsíce = Velký kámen krvavého měsíce

1x Velký kámen krvavého měsíce + 1x Velký kámen krvavého měsíce + 1x Velký kámen krvavého měsíce = Obří kámen krvavého měsíceZbrusu nové odměny pro tuto akci

Tento nový set může vypadnout z Krvavého mága (na mapě Krvavý měsíc nad Varholmem) a z Truhel krvavého měsíce. Může mít stupeň 1 až 3, přičemž upgradování se řídí stejnými pravidly, jako je tomu u jiných odstupňovaných předmětů ve hře (Draganův set, Nedotknutelní, sety mezisvěta apod.)

Na levelu 50 mají předměty následující statistiky:

 

Předmět Rytíř řádu Draka Ranger Čaroděj Kruhu Paromechanikus
Krvavý runový amulet[​IMG] +30 ke způsobovanému zranění+375 k bodům života+15 % k bodům života +30 ke způsobovanému zranění+300 k bodům života+15 % k bodům života +30 ke způsobovanému zranění+235 k bodům života+15 % k bodům života +30 ke způsobovanému zranění+300 k bodům života+15 % k bodům života
Krvavý runový opasek[​IMG] +30 ke způsobovanému zranění+375 k bodům životaRegeneruje 25,01 bodů života za sekundu +30 ke způsobovanému zranění+300 k bodům životaRegeneruje 20,00 bodů života za sekundu +30 ke způsobovanému zranění+235 k bodům životaRegeneruje 16,00 bodů života za sekundu +30 ke způsobovanému zranění+300 k bodům životaRegeneruje 20,00 bodů života za sekundu
Obouruční zbraň
Krvavý runový meč[​IMG]+ 175 ke způsobovanému zranění+1000 k bodům života+15 % k rychlosti útoku při zdraví nad 33 % Krvavý runový luk[​IMG]O 20 % menší spotřeba koncentrace+100 ke způsobovanému zranění+500 k bodům života+15 % k rychlosti útoku při zdraví nad 33 % Krvavá runová hůl
[​IMG]+175 ke způsobovanému zranění+625 k bodům života+15 % k rychlosti útoku při zdraví nad 33 %
Krvavá runová karabina[​IMG]Větší dosah se schopnostmi Rychlá střela a Speciální střela+175 ke způsobovanému zranění+800 k bodům života+15 % k rychlosti útoku při zdraví nad 33 %
Setový bonus (1): +750 k bodům života (závisí na levelu)(2): Obnovuje 2 % bodů života za sekundu po dobu 10 sekund při sebrání sféry léčení(3): +100 % ke zranění od zbraně při zdraví nad 33 % (1): +600 k bodům života (závisí na levelu)Obnovuje 2 % bodů života za sekundu po dobu 10 sekund při sebrání sféry léčení.(3): +100 % ke zranění od zbraně při zdraví nad 33 % (1): +500 k bodům života (závisí na levelu)(2): Obnovuje 2 % bodů života za sekundu po dobu 10 sekund při sebrání sféry léčení(3): +100 % ke zranění od zbraně při zdraví nad 33 % (1): +600 k bodům života (závisí na levelu)(2): Obnovuje 2 % bodů života za sekundu po dobu 10 sekund při sebrání sféry léčení(3): +100 % ke zranění od zbraně při zdraví nad 33 %

Staré předměty, které lze stále získat během této akce
 

Ikona Jméno Lokace Speciální komentář
[​IMG] Červený lovecký kostým Kořist z Vargulfa
[​IMG] Válečná palice lovce vlků(přizpůsobuje se levelu postavy) Kořist z Vargulfa Nyní upgradovatelné na stupeň 3
[​IMG] Štít lovce vlků
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z Vargulfa Nyní upgradovatelné na stupeň 3
[​IMG] Prut lovce vlků
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z Vargulfa Nyní upgradovatelné na stupeň 3
[​IMG] Kniha lovce vlků
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z Vargulfa Nyní upgradovatelné na stupeň 3
[​IMG] Luk lovce vlků
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z Vargulfa Nyní upgradovatelné na stupeň 3
[​IMG] Toulec lovce vlků
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z Vargulfa Nyní upgradovatelné na stupeň 3
[​IMG] Pistole lovce vlků
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z Vargulfa Nyní upgradovatelné na stupeň 3
[​IMG] Absorbér lovce vlků
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z Vargulfa Nyní upgradovatelné na stupeň 3
[​IMG] Helma lovce vlků
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z Vargulfa Nyní upgradovatelné na stupeň 3
[​IMG] Řetěz lovce vlků
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z Vargulfa Nyní upgradovatelné na stupeň 3
[​IMG] Helma pravlkodlaka
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z náhodných vlkodlačích šampiónů Žádné možnosti vylepšení
[​IMG] Palcát pravlkodlaka
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z náhodných vlkodlačích šampiónů Žádné možnosti vylepšení
[​IMG] Kulatý štít pravlkodlaka (přizpůsobuje se levelu postavy) Kořist z náhodných vlkodlačích šampiónů Žádné možnosti vylepšení
[​IMG] Hůlka pravlkodlaka
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z náhodných vlkodlačích šampiónů Žádné možnosti vylepšení
[​IMG] Kniha pravlkodlaka
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z náhodných vlkodlačích šampiónů Žádné možnosti vylepšení
[​IMG] Dlouhý luk pravlkodlaka
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z náhodných vlkodlačích šampiónů Žádné možnosti vylepšení
[​IMG] Toulec pravlkodlaka
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z náhodných vlkodlačích šampiónů Žádné možnosti vylepšení
[​IMG] Bambitka pravlkodlaka
(přizpůsobuje se levelu postavy)
Kořist z náhodných vlkodlačích šampiónů Žádné možnosti vylepšení
[​IMG] Absorbér pravlkodlaka (přizpůsobuje se levelu postavy) Kořist z náhodných vlkodlačích šampiónů Žádné možnosti vylepšení

Bavte se každý měsíc, hrdinové!

 
 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 62095
Měsíc: 643
Den: 37